Surface 4 – nowy tablet od Microsoftu na deskach kreślarskich

Tablety Microsoftu nie cieszą się zbyt dużą popularnością, a producent wciąż dokłada do interesu. Gigant z Redmond nie zraża się jednak kiepskimi wynikami, pracując nad nowym modelem. Czy w połączeniu z Windows 10 Surface 4 okaże się dobrym produktem?

Pierwsze informacje na temat nowego tabletu Microsoftu zaczęły się już pojawiać w sieci. MSFTnerd, który jest autorem kilku sprawdzonych przecieków, podaje na swoim Twitterze, że na deskach kreślarskich w Redmond znajduje się nowe urządzenie – Surface 4.

Według uzyskanych informacji tablet ma się pojawić pod koniec bieżącego roku. Prawdopodobnie będzie to wyłącznie wersja Pro, gdyż Microsoft postanowił zrezygnować z rozwoju Windows RT. A właśnie tym różniła się klasyczna edycja od Pro.

Podobnie jak Surface 3, czwarta wersja tabletu będzie zorientowana nie tylko na konsumpcję treści, ale również pracę biurową. Dzięki dołączanej klawiaturze urządzenie można łatwo przekształcić w pełnoprawnego notebooka. W połączeniu z Windows 10, który będzie miał swoją premierę za kilka miesięcy, może to być ciekawy gadżet.

Dopóki Microsoft nie potwierdzi prac nad Surface 4, powyższe informacje należy traktować w kategorii plotek.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *