Surface Book 2, czyli najmocniejszy komputer w rodzinie Microsoft Surface w sprzedaży na terenie Polski

surface book 2

Microsoft poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży na terenie Polski Surface Book 2. Sprzęt można zakupić bezpośrednio w Sklepie Microsoftu. Ceny rozpoczynają się od 7599 zł.

Notebook został zaprojektowany z myślą o osobach, które poszukują wydajnego narzędzia do pracy i jednocześnie cenią sobie zalety urządzeń konwertowalnych.

Surface Book 2
Surface Book 2

Surface Book 2 został wyposażony w 13,5-calowy ekran wykonany w technologii PixelSense. Producent postawił na proporcje 3:2 i rozdzielczość na poziomie 3000 x 2000 pikseli.

Sprzęt może się także pochwalić długim czasem pracy na baterii. Bez konieczności szukania źródła prądu Surface Book 2 może pracować nawet przez 17 godzin.

Komputer jest dostępny z procesorami Intel Core i5 oraz Intel Core i7. Microsoft postawił też na dedykowaną kartę graficzną Nvidia GeForce.

Surface Book 2
Surface Book 2

Laptop waży 1,5 kilograma, a jego ekran można z powodzeniem odłączyć od klawiatury. W takim przypadku rozpoczyna on pracę w trybie tabletu.

Surface Book 2 można kupić w konfiguracji z 8 lub 16 GB pamięci RAM. Do przedsprzedaży trafiła również wersja z ekranem 15 cali.

Źródło: Microsoft, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *