Surface Book 2 trafił do polskiej przedsprzedaży

Surface Book 2

Najnowszy, hybrydowy sprzęt od Microsoftu, czyli Surface Book 2 trafił do polskiej przedsprzedaży. W tym wypadku możemy śmiało mowić o wersji, która posiada 15 calowy ekran oraz kilka różnych konfiguracji do wyboru. Swoją sztukę będziecie mogli zakupić w takich sieciach sklepów, jak: X-Kom, Media Markt, Saturn oraz Komputronik.

Microsoft Surface Book 2 został wyposażony w matrycę o przekątnej 15 cali, która działa w oparciu o technologię PixelSense. Obraz wyświetlany jest na monitorze w rozdzielzcości 3240 x 2160 pikseli. Za sprawne działanie komputera odpowiada linia procesorów Intel Core oraz szybki dysk SSD podłączony za pomocą interfejsu PCIe. Do tego wszystkiego możemy dołożyć nawet do 16 GB RAM oraz kartę graficzną NVIDIA GTX 1060 z 6 GB pamięci – wszystko to w zależności od konfiguracji.

Najlepszą funkcją Surface Booka 2 oprócz jego wydajności jest możliwość przełączenia się w “tryb tabletu“. Ekran komputera może zostać odwrócony o 180 stopni, a sam sprzęt po eleganckim złożeniu oferuje takie same możliwości, jak zwykły tablet. Na pokładzie Surface Book 2 znalazło się także miejsce na sporą ilość złącz. Znajdziecie tutaj między innymi dwa porty USB 3.1, jedno USB typu C, czytnik kart pamięci czy standardowe wejście na słuchawki. Całość waży niecałe 2 kilogramy.

Microsoft Surface Book 2 w wersji 15 calowej posiada w Polsce kilka konfiguracji. Za najtańszą zapłacicie 11 999 złotych.

Źródło: Microsoft, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *