Świąteczna wyprzedaż gier i aplikacji w Windows Store oraz sklepie Xbox

Windows Store Xbox Countdown

Microsoft rozpoczął odliczanie do 2017 roku. Z tej okazji w sklepie Xbox oraz Windows Store rozpoczęły się wyprzedaże.  Promocje będą obowiązywać do 9 stycznia.

W przypadku Xbox’a promocje obejmą ponad 350 tytułów.  Wyprzedaż zostanie podzielona na oferty tygodniowe, dostępne w dniach 22-28 grudnia i 29 grudnia – 9 stycznia. Będą też przeceny zmieniające się codziennie.

Microsoft po raz pierwszy oferuje obniżki cen tegorocznych hitów i tytułów ekskluzywnych na Xbox One – Forza Horizon 3, Gears of War 4 czy Dead Rising 4. Do tego niższe ceny na takie gry, jak Fifa 17, Battlefield 1, Titanfall 2, Overwatch czy Call of Duty: Infinite Warfare.

Przecenione zostały też tytuły na konsolę Xbox 360. Oferta ta powinna również zainteresować posiadaczy Xbox One ze względu na wsteczną kompatybilność. Osoby posiadające abonament Gold mogą liczyć na dodatkowe 10% zniżki.

Pełną ofertę dla Xbox można znaleźć [oferta nie jest już dostępna].

W przypadku Windows Store, oprócz gier na przecenę trafiły filmy, seriale i aplikacje. Do wyrwania jest między innymi Forza Horizon 3 czy też seria Gears of War w niższych cenach. Na wyprzedaż trafiły również aplikacje – między innymi Adobe Photoshop Elements 15, który można zakupić 30 dolarów taniej.

Coś dla siebie znajdą również fani filmów i seriali. Wszystkie sezony Gry o Tron zostały przecenione nawet o 49%. Star Trek Beyond to natomiast obniżka 50%.

Pełną ofertę można znaleźć w [oferta nie jest już dostępna]. Promocje potrwają do 9 stycznia. Niektóre mogą się jednak zakończyć wcześniej.

Źródło: Microsoft via Instalki

1 thoughts on “Świąteczna wyprzedaż gier i aplikacji w Windows Store oraz sklepie Xbox

  1. Wsrod gier objetych promocja Classics 99 znalazly sie najpopularniejsze wydawnictwa na konsole Xbox One, a poczatkowy pakiet bedzie sukcesywnie rozszerzany o dodatkowe tytuly.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *