Światowa prapremiera Windows 7 na MTS 2009

Już jutro podczas pierwszego dnia Microsoft Technology Summit 2009 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się światowa prapremiera finalnej wersji najnowszego systemu operacyjnego Microsoft – Windows 7.

To jeden z najważniejszych punktów programu tegorocznej, czwartej już edycji MTS. Poza prezentacją najnowszej wersji najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie, program MTS obejmuje pokazy innych technologii Microsoft, które wkrótce pojawią się na rynku oraz przykłady ich zastosowań w środowisku biznesowym, programistycznym i konsumenckim, np. Windows Server 2008 R2.

Microsoft Technology Summit 2009 jest konferencją skierowaną do osób zawodowo zajmujących się technologiami informatycznymi, jak również do osób odpowiedzialnych za rozwój biznesu oraz do wszystkich pasjonatów nowych technologii w Polsce.

Podczas licznych sesji oraz warsztatów, prowadzonych przez specjalistów z polskiego oddziału Microsoft oraz specjalnie zaproszonych gości z Europy i Stanów Zjednoczonych, przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania w takich obszarach jak nowe systemy operacyjne rozbudowane o elementy wirtualizacji, rozwiązania w zakresie komunikacji i współpracy (Exchange Server i Office Communication Server) oraz modele technologii Cloud Computing (Windows Azure). Uzupełnieniem części merytorycznej konferencji będą również laboratoria komputerowe oraz Strefa Ekspertów.

W MTS 2009 weźmie udział około 60 ekspertów z Polski i z zagranicy. Swój udział zapowiedzieli także przedstawiciele czołowych firm z branży IT. Tegoroczny Microsoft Technology Summit (MTS) odbędzie się 29 i 30 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. MTS jest największą tego typu konferencją w Polsce, którą w zeszłym roku odwiedziło blisko 3000 osób.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *