Synchronizacja Windows Phone 7 dla Mac dostępna

Zgodnie z zapowiedziami, Microsoft udostępnił wersję beta narzędzia do synchronizacji urządzeń Windows Phone 7 z komputerami Mac. Oprogramowanie Windows Phone 7 Connector kompatybilne jest z systemem Mac OS X 10.5 i pozwala na synchronizację zdjęć, muzyki, wideo czy podcastów.

Na początku bieżącego miesiąca Microsoft zaprezentował nowy system operacyjny dla smartfonów. Windows Phone 7 dostępny jest na urządzeniach wielu producentów jednak możliwość synchronizacji multimediów zarezerwowana była wyłącznie dla Windows. Gigant z Redmond chce dotrzeć do jak największej liczby klientów dlatego stworzono specjalne narzędzie do synchronizacji na komputerach Mac. Dzięki niemu użytkownicy mogą korzystać z bibliotek zapisanych w programie iTunes i iPhoto. Co ciekawe, Windows Phone 7 Connector pozwala również synchronizować materiały zakupione w sklepie iTunes.

Oprogramowanie w wersji Beta dostępne jest do pobrania za darmo z Microsoft Download Center, do poprawnej pracy wymagany jest system operacyjny Mac OS X.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *