Windows 7 SP1 Release Candidate oficjalnie

Wczoraj informowaliśmy o wycieku dodatku SP1 Release Candidate dla Windows 7. Dziś okazuje się, że Microsoft udostępnił publiczną wersję dodatku Service Pack 1 dla Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Pakiet dostępny jest do pobrania z witryny Microsoft Download Center.

Zbiorczy zestaw aktualizacji dla najnowszego Windowsa nie wprowadza żadnych nowych funkcji – zawiera jedynie dotychczas opublikowane aktualizacje i poprawki. Nowości pojawią się za to w wydaniu serwerowym, Windows Server 2008 R2 zostanie wzbogacony o Dynamic Memory i RemoteFX. Technologie związane z wirtualizacją znajdą zastosowanie głównie w dużych firmach. Do instalacji dodatku niezbędny jest system w wersji RTM (Release to Manufacturing).

Dodatek SP1 Release Candidate dla systemów Windows 7 i Windows Server 2008 R2 dostępny jest w Centrum Pobierania firmy Microsoft. Aby pobrać plik instalacyjny wymagane jest sprawdzenie autentyczności systemu. Producent udostępnił obraz ISO (1875.2 MB) oraz instalatory dla systemów 32- i 64-bitowych (514.7 MB i 865.4 MB).

Źródło: Microsoft

12 thoughts on “Windows 7 SP1 Release Candidate oficjalnie

 1. Deepack jak najbardziej 🙂
  Do bardzo starych gier 16bit trzeba użyć DosBoxa ale inne , a szczególnie nowe działają o niebo lepiej niż na XP.

  Ta wiadomość jest ku potomnym którzy będą czytali ten temat i będą się wahali. Zresztą w necie sporo o tym pisze ….

  //
  Jak ktoś chce pogadać nt windowsow XP czy 7 – porównanie itd.
  Zapraszam n agg 13267335
  //

 2. Chcialbym aby ktos wyczyszcil windows xp sp2 ze zbednych smieci, dodal sterowniki i funckje takie jakie sa w windows 7 i nazwal go windows xp forever. Juz nigdy nie wyjdzie tak szybki windows jak xp sp2. Szkoda ze producenci nowych kompow nie wydaja sterow pod xp, juz nawet pod viste nie wydaja. Do czego to prowadzi.

 3. Mam angielską wersję Home Premium. U mnie spowodował kilka problemów:
  1. Niepoprawne działanie manu start
  2. System nie zapamiętywał ustawień paska
  3. Problem z rozszerzeniami i domyślnymi programami: Windows Shell Commor[wtf?] przy każdym pliku i nie dało się zmienić na inne.

  Szczerze odradzam instalacji wersji RC.

 4. Po instalacji SP 1 Kalkulator zwariował:błędy na wyświetlaczu,ucięty wyświetlacz,brak możliwości kasowania znaków,co powoduje nachodzenie ich na siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *