To Do, czyli aplikacja do pomocy w organizacji zadań w nowym wydaniu

To Do Microsoft

Microsoft przez kilka ostatnich lat zaniedbywał własną usługę To Do na rzecz Wunderlist. Okazuje się jednak, że już niedługo możemy mieć do czynienia z odwróceniem stanu rzeczy o 180 stopni. Dowodem na to jest przeprojektowanie aplikacji To-Do oraz zachęcanie użytkowników do porzucenia Wunderlist.

Celem giganta z Redmond jest rozszerzenie własnego ekosystemu, który spełni oczekiwania jak największej rzeszy konsumentów. Odświeżenie usługi To Do nie pozostawia złudzeń, że Microsoft odnalazł nareszcie przepis na stworzenie przejrzystego i prostego programu do pomocy w organizacji zadań.

Co zmieniono w nowej wersji To Do? Przede wszystkim zmniejszono nagłówki i dodano możliwość wybrania tła, jak i koloru interfejsu. Użytkownicy mogą teraz dostosować każdą listę zadań do swoich potrzeb, przypisując im różne barwy. Jak twierdzi Microsoft:

 „Odświeżyliśmy wygląd To Do po to, by dać wszystkim poczucie prostoty, ale także nowoczesności”.

Aplikacja To Do została wzbogacona także o ciemny motyw, który mogą aktywować osoby korzystające z programu na systemach Android, Windows oraz macOS. Dark mode zawita na iOS w momencie premiery wersji 13 oprogramowania.

Źródło: Microsoft, INSTALKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *