Twój Telefon na Windows 10 z możliwością wykonywania połączeń?

Twój Telefon

Ostatnimi czasy mamy do czynienia z dynamicznym rozwojem aplikacji Twój telefon dla Windows 10. Usługa nie jest jeszcze kompletna, ale już niedługo ten stan rzeczy ma ulec zmianie. Wszystko ze względu na nadchodzącą funkcję, której naprawdę brakowało. Chodzi oczywiście o możliwość wykonywania połączeń telefonicznych.

Część użytkowników dostrzegło w opcjach aplikacji Twój telefon specjalny przełącznik „Calls”. Kliknięcie powoduje utworzenie zupełnie nowej sekcji „Calls (in preview)” po lewej stronie programu. Po przejściu do niej, pojawia się klawiatura numeryczna z możliwością wykonania połączenia.

Źródło: Neowin

Microsoft na ten moment nie wydał żadnego oficjalnego oświadczenia na temat funkcji, ale jej implementacja u niektórych klientów pozwala sądzić, iż nowość zadebiutuje u reszty osób już niedługo. Być może stanie się to w ramach aktualizacji 20H1 wiosną 2020 roku.

Źródło: Neowin

Dowodem na to, iż Microsoft bierze na poważnie rozwój usługi Twój telefon, jest chociażby zacieśnienie współpracy z Samsungiem czy brak możliwości usunięcia aplikacji. W przyszłości zatem możemy spodziewać się kolejnych interesujących aktualizacji, które jeszcze bardziej „połączą” telefon oraz komputer.

Źródło: Neowin, Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *