Czy pojawi się możliwość pobierania torrentów na konsoli Xbox One?

torrex

Torrex Lite i Pro to jedne z najpopularniejszych aplikacji do obsługi torrentów, które możemy znaleźć w sklepie Windows 10. Twórcy oprogramowania rozpoczęli właśnie przygotowania do debiutu na Xbox One.

Klient sieci torrent ukaże się na konsoli w ramach uniwersalnej platformy Windows, która zakłada między innymi połączenie sklepów z aplikacjami.

Obecnie nie wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądać obsługa aplikacji. W końcu użytkownicy Xbox One nie mają dowolnego dostępu do całej przestrzeni dyskowej urządzenia, jak ma to miejsce w przypadku systemu Windows.

Pojawiają się także wątpliwości związane z legalnością pobierania niektórych plików. Być może Microsoft zechce ograniczyć możliwości aplikacji, by uchronić się przed ewentualnymi kłopotami.

Warto również zaznaczyć, że Torrex Pro oprócz pobierania torrentów, posiada również wbudowany odtwarzacz multimedialny. I to właśnie on może być głównym punktem aplikacji.

Czy Torrex Pro zaoferuje możliwość pobierania torrentów na konsoli Xbox One, przekonamy się latem, gdy zadebiutuje duża aktualizacja dla systemu Windows 10.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *