Trzy miesiące dostępu do Xbox Game Pass za 4 zł

Xbox Game Pass

Microsoft postanowił przygotować specjalną ofertę w ramach wiosennej wyprzedaży – obejmuje ona trzymiesięczny dostęp do usługi Xbox Game Pass za jedynie jednego dolara. Jest to ciekawa propozycja dla wszystkich posiadaczy konsol sygnowanych logo Xbox oraz “pecetowców”. Istnieje oczywiście jeden warunek.

Oferta dotyczy nowych użytkowników oraz tych, którzy z abonamentu Xbox Game Pass korzystali w przeszłości. Microsoft tłumaczy, że wyprzedaż ma na celu zachęcenie do korzystania z “innowacyjnej usługi” oraz późniejsze ewentualne przedłużenie subskrypcji. “Świeżaki” więc za jedyne 4 złote mogą uzyskać dostęp do 100 gier na dziewięćdziesiąt dni.

Gracze którzy już opłacili usługę także mogą liczyć na ciekawą promocję. Teraz za trzy miesiące dostępu zapłacą jedyne 43,50 złotych, czyli połowę regularnej kwoty. Jakie gry znaleźć można w Xbox Game Pass?

Są to przede wszystkim ekskluzywne produkcje na konsole Microsoftu, inne tytuły AAA oraz niezależne produkty. Na liście obecne są takie gry jak chociażby Sniper Elite 4, Halo 5, Mortal Combat X, Fallout 4 czy ostatnio także Minecraft.

Promocja potrwa do 12 maja 2019, a bliżej można zapoznać się z nią tutaj.

Źródło: Xbox.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *