Trzy nowe kontrolery do Xbox One od Microsoftu

Gamepad Xbox One

Microsoft zaprezentował właśnie trzy nowe i ciekawie wyglądające pady przeznaczone do rozgrywki na konsoli Xbox One. Trzeba przyznać, że wyglądają one naprawdę ciekawie.

Oczywiście nowe modele nie zmieniają w jakikolwiek sposób konstrukcji dotychczasowego pada do sprzętu Microsoftu. Jedna z wersji to efektowne połączenie zielonego podświetlenia i jasnej szarości, zwana “Green/Grey”, druga o nazwie “Patrol Tech Special Edition” to gratka dla miłośników mechów i szeroko pojętej technologii, z ciekawymi wstawkami po boku i ciemnoniebieskiej kolorystyce. Podobać się może także ostatnia propozycja znana jako “Volcano Shadow Special Edition”, która oferuje nam pada w kolorystyce wulkanicznej lawy przechodzącej w czerń.

Wszystkie kontrolery współpracują zarówno z Xboksem One, jak również z nadchodzącym Xboksem One X. Możliwa jest także rozgrywka na pececie z wykorzystaniem specjalnego, oficjalnego adaptera od Microsoftu.

Nowe konfiguracje pada do Xboksa One zadebiutują już we wrześniu – piątego dnia tego miesiąca w sklepach pojawi się wersje “Green/Grey”, 18-tego – “Volcano Shadow Special Edition”, a 26-tego – “Patrol Tech Special Edition”.

źródło: nextpowerup via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *