Video Windows 7 (Milestone 1)

W sieci pojawił się materiał video prezentujący długo oczekiwaną wersję Windows 7 Milestone 1. Na klipie przedstawiona jest uaktualniona wersja Windows Media Center, nad którą firma pracowała przez ostatnie kilka miesięcy. Zobaczyć również można okno z informacją o buildzie oraz skrót do właściwości ekranu w menu kontekstowym pulpitu. Ciekawostką jest także nowy, długo wyczekiwany bootscreen, który nie znalazł się w Windows Vista.

Podobnie jak w przypadku screenów, autentyczność tego materiału video nie została potwierdzona przez Microsoft. Zdania internautów co do tego filmu są podzielone.

(Wideo zostało usunięte przez autora).

Zrzuty ekranu:

aboutwindows

windows7logo

displaymenu

Źródło: thinknext.net

Autor: Łukasz Zięba, Marek Lubas

15 thoughts on “Video Windows 7 (Milestone 1)

  1. Agntx jesteś *** jak butelka po oranżadzie!!! Siódemka chodzi szybciej (gry również, GTA 4 zyskało 10 dodatkowych klatek/s) a dorównuje stabilności Viście bez SP. Szybszy jest nawet od XP!!! Popieram akcję “Pomyśl, zanim napiszesz”

  2. Ten serwis to istna tragedia! Zamieszczają durne filmiki z przerobionym systemem przez jakiegoś pryszczola i wciskają, że to prawda! LOL! Mogę się założyć, że Microsoft na tak wczesnym etapie prac w ogóle nie zadbał by o choćby zmianę loga. To się robi zazwyczaj tuż przed betą.

  3. Agntx: widac, ze u ciebie jest problem ze zrozumieniem czytanego tekstu. Cofnij sie do podstawowki. Nikt nie mowi, ze te filmy sa prawdziwe, wprost przeciwnie. Zacznij sam myslec.

  4. To podróbka VISTY. Sam tego systemu używam, lecz nie jestem z niego zadowolony ponieważ o wszystko się pyta (np. Czy włączyć menedżer urządzeń)Chyba wrócę na XP i poczekam aż załatają całą Vistę i dopiero…

  5. Jeśli przyglądniecie się dokładnie kilku ostatnim sekundom, to zauważyć można iż w WMC w okienku informacji o programie widnieje napis Windows Vista ™, a oto dowód na to: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/3771/fakevf6.jpg[/IMG][/URL]

  6. Jak już mówiłem, nie można się spodziewać jakichkolwiek zmian w wyglądzie na tak wczesnym stadium rozwoju. A 6.1 to nie tylko Server 2008, ale także Vista z pierwszym Service Packiem… Numer wersji nie mógł jeszcze zostać zmieniony, ponieważ kod systemu jest praktycznie identyczny jak ten z WS2008 (na nim bazuje Seven). Pierwsze buildy Longhorna (Visty), a już na pewno wersja M1 nie miały zmienionego numeru wersji i były oznaczone numerem 5.1, jak Windows XP (zanim jeszcze zaczęto pracować na kodzie Server 2003).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *