W dniu premiery Windows 10 otrzyma 1 GB poprawek

Choć premiera Windows 10 dopiero jutro, Microsoft już od jakiegoś czasu posiada gotową kompilację systemu. Od momentu jej ukończenia znaleziono jednak sporo nowych błędów. Właśnie dlatego Microsoft zamierza udostępnić dodatkowy zestaw łatek, który wyeliminuje wszystkie znane problemy. Paczka będzie „ważyć” nawet 1 GB.

Sam patch z poprawkami nie będzie zajmował więcej jak 500 MB, jednak po rozpakowaniu i zainstalowaniu w systemie rozrośnie się do ponad 1 GB. Aktualizacja jest efektem ostatnich prac programistów, którzy po ogłoszeniu statusu RTM zdążyli jeszcze wyłapać sporo drobnych błędów w systemie.

Sam proces instalacji przebiegnie automatycznie, a łatka będzie oznaczona symbolem KB3074683. Zwykły użytkownik prawdopodobnie nie zauważy nawet, że system pobrał dodatkową aktualizację.

Microsoft stara się jak może, by premiera Windows 10 przebiegała bez większych problemów, czego wspomniana paczka plików jest najlepszym przykładem.

Możliwość zainstalowania Windows 10 powinna się pojawić pierwszym użytkownikom już jutro. Do tematu z pewnością jeszcze powrócimy.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *