W październiku poznamy nowe urządzenia z Windows 10 na pokładzie

Microsoft rozpoczął właśnie wysyłanie zaproszeń na swoją konferencję, która będzie miała miejsce na początku przyszłego miesiąca w Nowym Jorku. Zostaną na niej zaprezentowane nowe urządzenia napędzane przez Windows 10. Gigant z Redmond nie zdradza jednak zbyt wielu szczegółów.

Konferencja będzie miała miejsce dokładnie 6 października. Wtedy też poznamy nowe gadżety zasilane przez Windows 10. Choć Microsoft nie podaje, co dokładnie będzie prezentować, można być niemal pewnym nowego tabletu Surface Pro 4, który będzie napędzany przez szóstą generację procesorów Intela – Skylake.

Wśród smartfonów możemy oczekiwać Lumii 950 oraz Lumii 950 XL, które od samego początku będą działać pod kontrolą Windows 10 Mobile. Niektórzy obserwatorzy wskazują również, że Microsoft może zaprezentować nową wersję swojej opaski sportowej – Band.

Powyższa lista jest oczywiście nieoficjalna. Microsoft może nas dodatkowo zaskoczyć zupełnie nowymi gadżetami, o których nie słyszeliśmy do tej pory. Więcej szczegółów już 6 października.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *