Warszawskie Dni Informatyki 2011

W dniach 30-31 marca na Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbędzie się kolejna edycja największej darmowej, studenckiej konferencji w Warszawie dotyczącej branży IT – Warszawskie Dni Informatyki 2011. Wydarzenie organizowane jest przez 8 kół naukowych z warszawskich uczelni politechnicznych i uniwersyteckich: Politechniki Warszawskiej, Wojskowej Akademii Technicznej, Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, Szkoły Głównej Handlowej, Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie oraz Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki, przy wsparciu sponsorów – Asseco Poland, programu Grasz o staż, Accenture, Miasteczka Multimedialnego oraz głównego patrona merytorycznego – Microsoft Polska.

Konferencja jest darmowa, wystarczy zarejestrować się na stronie Warszawskie Dni Informatyki 2011, a po otrzymaniu formularza wziąć udział w konkursach organizowanych przez naszych sponsorów, w których nagrodami są Xbox z kinectem, netbooki, oraz przejażdżka Lamborghini Gallardo. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną giftbagi z koszulką WDI, smyczą oraz – dla pierwszych osób – pendrivem w innowacyjnej formie karty. Tak samo jak przy poprzedniej edycji będziemy wszystkich przybyłych z chęcią częstować pizzą podczas przerwy obiadowej.

Prelekcje pierwszego dnia dotyczyć będą biznesu i sposobów prowadzenia własnej firmy oraz prezentacji siebie na rynku pracy. Drugi dzień poświęcony będzie zagadnieniom z dziedziny informatyki, nowinkom technicznym i programowaniu gier.

Ponadto podczas trwania WDI 2011 odbędzie się Giełda Młodych Profesjonalistów, gdzie każdy z uczestników otrzyma niepowtarzalną szansę na wzięcie udziału w rekrutacji prowadzonej przez szereg wystawiających się tam firm.

Dodatkowo przygotowane zostaną także stanowiska z Xbox 360 dające możliwość zmierzenia się z innymi uczestnikami wydarzenia w rywalizacji podczas konkursu gier prowadzonego podczas trwania wydarzenia.

Relacja z konferencji podobnie jak w poprzednim roku będzie transmitowana na żywo w Internecie, co pozwoli osobom z miast oddalonych od Warszawy na obejrzenie wszystkich naszych prelekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *