Wiedźmin 3 Dziki Gon w pełnym 4K na Xbox One X!

Wiedźmin 3 4K
Po ponad miesiącu od premiery ulepszonej wersji konsoli Microsoftu – Xbox One X – możemy już cieszyć się z ulepszonej wersji wielu popularnych tytułów, które oferują lepszą szczegółowość czy też efekty graficzne. Do grona tychże produkcji właśnie dołącza nasz towar eksportowy – Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Najnowsza aktualizacja hitu studia CD Projekt RED oferuje wspomniane już poprawki – dzięki niej możemy pograć w trzeciego Wiedźmina w pełnym 4K oraz przy wykorzystaniu trybu HDR – wtedy jednak musimy się spodziewać, iż prędkość wyświetlania obrazu w grze zostanie sztywnie ustalona na 30 klatkach na sekundę.

Jest jednak jeszcze drugi tryb wyświetlania – nazywa się on Wydajność i w zależności od ilości klatek na sekundę rozdzielczość waha się pomiędzy FullHD a 4K. Wtedy też możemy liczyć na znacznie lepszą prędkość niż 30 klatek na sekundę, a w niektórych sytuacjach będzie to nawet dwa razy tyle. Oczywiście zmiany w grze przyniosły także tekstury w wyższej rozdzielczości czy też nowy zestaw cieni. Jeśli więc macie ochotę zobaczyć Geralta w nowej odsłonie, to właśnie jest dobry moment.

źródło: thewitcher.com via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *