Wiemy, kiedy zadebiutuje nowy Microsoft Office

Pakiet biurowy Office tworzony przez firmę Microsoft to bezsprzecznie najbardziej popularna aplikacja tego typu, używana przez miliony osób na całym świecie. Od premiery ostatniej wersji minęło już nieco czasu. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo możemy się spodziewać debiutu Office 16!

Mary Jo Foley z serwisu ZDnet po raz kolejny dotarła do informacji pochodzących bezpośrednio ze struktur Microsoftu. Powołując się na nie oraz na wskazówki, które w ostatnich dniach pojawiały się w internecie, można wnioskować, że Office 16 zadebiutuje jeszcze w tym roku, przynajmniej w wersji testowej.

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, jednak wszystko wskazuje na to, że Office 16 zadebiutuje pod koniec bieżącego roku. Microsoft wpisałby się tym samym w widełki wydawnicze, które zakładają wydawanie nowych wersji średnio co 2-3 lata. Przypominamy, że Office 15 (znany również jako Office 2013) zadebiutował 29 stycznia 2013 roku, jednak wcześniej dostępna była 60-dniowa wersja próbna.

Microsoft odmówił jakiegokolwiek komentarza na temat ewentualnej daty premiery.

Źródło: ZDnet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *