Windows 10 20H2 może okazać się tylko “drobną”aktualizacją?

Windows 10 20H2

Aktualizacja majowa systemu Windows 10 jest już w zasadzie gotowa. Lista zmian w Windows 20H1 już w zeszłym roku była imponująca, a teraz wydłużyła się o kolejne nowości, które testują już członkowie programu Windows Insider. O ile dystrybuowany w maju zestaw poprawek będzie naprawdę okazały, to coraz więcej wskazuje na to, że następny główny update systemu może okazać się w tej kwestii rozczarowujący.

Zestaw poprawek z listopada ubiegłego roku, znany jako Windows 10 19H2, krytykowano za to, że przypominał raczej niewiele znaczący i wnoszący do jakości użytkowania Service Pack. Wygląda na to, że sytuacja w tym roku powtórzy się, a oprogramowanie udostępnione na jesieni przyniesie tylko zmiany jakościowe – to właśnie sugerują zazwyczaj komunikujące rzeczy zbieżne ze stanem faktycznym źródła Mary Jo Foley z ZDNetu.

“Przedstawiciele Microsoftu nie powiedzieli, czy 20H2 będzie drobną/zbiorczą aktualizacją funkcji względem aktualizacji 20H1 – tak jak w Windows 10 1909 względem Windowsa 10 1903 – ale moje źródła przekazują, że obecnie jest to intencją zespołu programistów”, czytamy.

Najnowszą, nieoficjalną, ale wysoce prawdopodobną datą premiery aktualizacji majowej Windows 10 jest 28 maja bieżącego roku. Termin ten może ulec zmianie. Jeśli nastawiacie się na rewolucję w swoim oprogramowaniu, to przyniesie ją właśnie ten patch.

Źródło: ZDNet, Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *