Aktualizacja Creators Update jest już dostępna dla wszystkich użytkowników

Windows 10

Microsoft poinformował na swoim blogu, że aktualizacja Creators Update dla Windows 10 jest już w pełni dostępna dla wszystkich użytkowników za pośrednictwem Windows Update.

Creators Update pierwotnie ukazało się na początku kwietnia bieżącego roku. Aktualizacja była jednak udostępniana partiami, by zapewnić pełną zgodność z ogromną ilością różnorodnych urządzeń.

Ten okres został już jednak zakończony. Wybiórcza dostępność ustępuje miejsca globalnej premierze. W przeciągu najbliższych dni wszystkie osoby, które wciąż nie otrzymały Creators Update, powinny zobaczyć komunikat o dostępności aktualizacji.

Microsoft przypomina również, że przeszedł na wydawanie dużych aktualizacji dwa razy do roku. Dotyczy to nie tylko systemu Windows 10, ale również Office 365. Uaktualnienia będą się pojawiać w marcu i we wrześniu. Każda aktualizacja będzie wspierana przez 18 miesięcy od momentu premiery.

Firma zachęca do zainstalowania Creators Update, tłumacząc, że jest to najlepiej zabezpieczona wersja systemu. Powinny tak postąpić przede wszystkim przedsiębiorstwa pracujące na Windows 10.

Źródło: Microsoft, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *