Windows 10 Anniversary Update pojawi się już w lipcu?

Windows 10 Anniversary Update

Brad Sams z portalu Thurrott.com powołując się na własne źródła informuje, że pierwsza duża aktualizacja systemu Windows 10, nazywana roboczo jako Redstone, zadebiutuje w drugiej połowie lipca.

Osoby zaznajomione ze sprawą informują, że według obecnych planów Microsoftu aktualizacja zostanie sfinalizowana w połowie lipca, a premiera może nastąpić 29 dnia tego miesiąca.

Co w zasadzie nie jest zaskakującą datą, zważając na nazwę samej aktualizacji. Dokładnie 29 lipca Windows 10 miał swoją premierę. W tym roku Microsoft będzie zatem obchodzić pierwszą rocznicę istnienia. To idealna okazja do wypuszczenia aktualizacji o nazwie Anniversary.

Anniversary Update wprowadzi do systemu sporo nowości. Pojawią się nowe funkcje dla Cortany, a swój debiut będzie miał uniwersalny sklep z aplikacjami. Szerzej na temat zmian można znaleźć w tym miejscu.

Obecnie nie wiadomo jednak, czy duża aktualizacja w tym samym czasie trafi na wszystkie urządzenia z Windows 10 – komputery, smartfony, tablety i konsole Xbox One.

Źródło: Thurrott.com via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *