Windows 10 build 10162 – nowa kompilacja systemu

Microsoft nie próżnuje. Windows 10 build 10162 to kolejna wersja testowa systemu, która pojawiła się w przeciągu ostatnich kilku dni. Z najnowszej edycji mogą skorzystać osoby, które są zapisane do tak zwanego „szybkiego kręgu” aktualizacji. Tym razem Microsoft skupił się na stabilności i czasie pracy na baterii.

Windows 10 build 10162 nie przynosi większych zmian ani nowych funkcji, które byłyby widoczne gołym okiem. Zamiast tego programiści skupili się na poprawieniu stabilności systemu. Gabe Aul przyznał, że jego ekipa pracuje teraz przede wszystkim nad poprawkami i drobnymi szlifami, które ostatecznie będą świadczyć o wysokiej jakości systemu.

Microsoft skupił się również na kompatybilności aplikacji oraz czasie pracy na baterii. Według wewnętrznych testów, pod każdym z tych względów build 10162 sprawuje się lepiej od poprzednich wersji.

Windows 10 build 10162 znajduje się obecnie w szybkim kręgu aktualizacji. Co ciekawe, Microsoft udostępnił już także obrazy ISO z najnowszą wersją. Można je pobrać tutaj.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *