Obrazy ISO Windows 10 Technical Preview build 9879 już do pobrania

Microsoft zdążył nas już przyzwyczaić do coraz to nowszych buildów nadchodzącego systemu Windows 10, które udostępniane są za pomocą usługi Windows Update. Okazuje się jednak, że firma nie zapomniała o użytkownikach preferujących instalację „czystego” systemu, bowiem wydała obraz ISO kompilacji 9879.

Obraz ISO najnowszej odsłony wersji testowej Windows 10 stanowi duże ułatwienie dla osób, które chcą mieć dostęp do najnowszego systemu, a u których pojawiły się problemy podczas aktualizacji tradycyjną metodą.

W związku z wydaniem ostatniej kompilacji, Microsoft zrewidował również system częstotliwości udostępniania nowych buildów. Użytkownik ma możliwość samodzielnego określenia, jak często chce otrzymywać aktualizacje.

Wraz z wyższą częstotliwością pobierania nowszych kompilacji, maleje również ich stabilność. Użytkownicy, którym zależy na jak najwyższej stabilności powinni zatem wybrać opcję Slow, która dostępna jest z poziomu zakładki Preview build w PC Settings.

Obraz ISO Windows 10 Technical Preview 9879 dostępne są do pobrania w wersji 32-bit oraz 64-bit bezpośrednio z z tej lokalizacji.

Źródło: neowin.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *