Windows 7 beta 1 – testerzy zaproszeni

Jak donosi PC World pierwsze zaproszenia do zamkniętego programu beta Windows 7 zostały rozesłane dziś w nocy polskiego czasu. Rozpoczęcie programu beta może oznaczać tylko jedno – Windows 7 Beta 1 zbliża się wielkimi krokami.

Zaproszenia trafiły do wybranej grupy testerów, do tej pory dostęp do Sevena mieli jedynie uczestnicy programu TAP (Technical Adoption Program). Otrzymali oni pierwsze wersje systemu w sierpniu bieżącego roku. Natomiast podczas tegorocznych konferencji PDC i WinHEC miały miejsce liczne prezentacje i seminaria poświęcone następcy Visty. Wówczas zapowiedziano również pierwszą betę `siódemki` na początek 2009 roku. Jak się okazuje termin ten jest realny, ponieważ wiadomo już że nośnik DVD z systemem trafi 13 stycznia 2009 do uczestników konferencji MSDN Developers Conference.

W zaproszeniach do zamkniętych testów Microsoft informuje, że dostęp do systemu będzie możliwy na początku 2009 roku. Już teraz uruchomiono specjalną witrynę w ramach Microsoft Connect która ma przygotować testerów na wydanie Beta 1.

Windows 7 Beta 1 będzie pierwszą publiczną wersją systemu dostępną w ramach CPP (Customer Preview Program).

Autor: Mateusz Ponikowski
Źródło: PC World

15 thoughts on “Windows 7 beta 1 – testerzy zaproszeni

  1. Moge powiedzieć tylko jedno – po przejściu na Vistę myslałem, że będę zmuszony wyrzucic swoja kartę telewizyjną która w XP działała, a w Viście nie. Nie było sposobu na znalezienie sterowników. Natomisat W7 sam znalazł sterowniki, które dodatkowo działaja także pod Vistą. Mały cud!Generalnie odnosze wrażenie znacznie ‘łagodniejszego’ traktowania użytkownika przez nowy system. Trudno mi to jednoznacznie okreslić, ale po zainstalowaniu W7 czułem sie od razu jak w wygodnych bamboszach. Porównywalnie – po przejściu na Vistę miałem wrażenie, że chodzę na dość wysokich obcasach 🙂

  2. Windows 7 jest całkiem fajny i wydajny z tego co widze. Vista mi tak cieła że szok a teraz mam jeszcze gorsza pł gł bo mi padła nowsza i 7 śmiga. Mam 1GB ramu i procka 1,8GHz. Super system. Niesamowicie stabilny jak na bete. Udoskonaleń zbyt wielu nie widze aczkolwiek te które zauważyłem są bardzo przydatne. W wypadku zawieszenia sie aplikacji bardzo dobrze sam sobie z tym radzi. Dzieki swoim zdolnością rozwalilem coś w systemie złymi sterownikami ale on sam rozpoczął naprawe i wszystko działą. naprawdę jestem mile zaszokowany.podsumowywując:Vista-niewypałWindows 7 – godny następca Windowsa XP. POLECAM!!//problem ze sterownikami. nie podchodza niektore z visty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *