Windows 7 Ultimate za darmo dla testerów

Brandon LeBlanc, rzecznik Microsoftu poinformował na swoim blogu, że uczestnicy technicznego programu beta Windows 7 otrzymają bezpłatną wersję systemu.

Darmowa licencja ma być nagrodą dla beta-testerów którzy poświęcili swój czas i aktywnie uczestniczyli w rozwoju najnowszego Windowsa. Windows 7 Ultimate trafi jedynie do uczestników Windows 7 Technical Beta Program. Oznacza to, że na darmową licencję nie mogą liczyć użytkownicy którzy pobrali i testowali Windows 7 w ramach publicznego programu beta.

Co ciekawe jeszcze niedawno Microsoft informował, że nie zamierza oferować testerom darmowych licencji. Najwyraźniej władze koncernu zmieniły swoje podejście do osób współtworzących Windowsa i postanowiono tak jak w przypadku poprzednich edycji systemu wynagrodzić testerów. Finalna wersja Windows 7 będzie dostępna do pobrania dla uczestników technicznego programu beta za pośrednictwem Microsoft Connect. System będzie dostępny w wersji anglojęzycznej z możliwością zmiany języka po instalacji odpowiednich pakietów MUI.

Źródło: Windows Blog

4 thoughts on “Windows 7 Ultimate za darmo dla testerów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *