Windows 7 w TechNecie i MSDN

Ostateczna wersja Windows 7 we wszystkich wariantach dostępna jest już dla abonentów MSDN i TechNet. Mają oni dostęp do trzech wersji najnowszego Windowsa: Home Premium, Professional i Ultimate.

Anglojęzyczna edycja systemu dostępna jest na platformy 32- i 64-bitowe. Dodatkowo Windows 7 będzie dostępny w 5 podstawowych językach (niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i japoński) już 14 sierpnia. Pozostałe pakiety językowe zostaną ukończone 21 sierpnia. Nieco później bo 23 sierpnia system w wersji RTM trafi do firm posiadających subskrypcję Microsoft Action Pack Subscription. Oprócz subskrybentów MSDN i TechNetu ostateczna wersja Windows 7 trafiła również do beta-testerów którzy byli zaproszeni do testów na witrynie Microsoft Connect.

Zwykli konsumenci będą musieli poczekać do 22 października kiedy to system trafi do sklepów.

17 thoughts on “Windows 7 w TechNecie i MSDN

  1. “Wielu skryptów” 😀 Nie spodziewaj się, że Microsoft zrobi OS specjalnie z uwzględnieniem programików pisanych przez lamerów przeznaczonych dla lamerów (patrz wyżej wymienione lamerskie boty) 😀

  2. Nie radze tego instalowac, kolega ma problem z uruchomieniem wielu skryptow ( jak np. bot do jednej z popularniejszych gier mmorpg), ktore dzialaja na windowsie xp .

  3. Zawiodłem się na siódemce, miał rozpoznawać sprzęt bezproblemowo, a u mnie po instalacji nie rozpoznał 6 urządzeń w komputerze, a sterowniki do geforcea 9600 ustawił jako standardowa karta graficzna VGA. Za nic nie mogę ustawić klawiszy dotykowych na klawiaturze. (piszę o problemach na laptopie hp dv5-1170ew)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *