Windows 8 w promocji za 15 dolarów?

W zeszłym tygodniu Mary Jo Foley poinformowała, że Microsoft ma bardzo ciekawe plany związane z możliwością dokonania aktualizacji ze starszej wersji systemu do Windowsa 8. Koszt takiej operacji miałby być bardzo niski. Paul Thurrott zdradził o jakiej cenie może być mowa. Jeżeli myślicie teraz o trzycyfrowej liczbie, to po dalszej lekturze będziecie pozytywnie zaskoczeni.

Paul Thurrott poinformował, że cena aktualizacji systemu z Windowsa 7 do Windowsa 8 wynosić ma… 14,99 dolara. Jest jednak pewien szkopuł. Otóż promocja ta ma być skierowana do osób, które zakupią Windowsa 7 po 2 czerwca, kiedy to ma rozpocząć się okres jej trwania.

Należy jednak zaznaczyć, że promocja ta wciąż nie jest oficjalnie potwierdzona i warto poczekać na szczegóły bezpośrednio z Microsoftu. Dodatkowo mówi się o promocji skierowanej do użytkowników Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo czy swoim zasięgiem obejmowałaby ona również Polskę.

Nie wiadomo czy dotychczasowi posiadacze Windowsa 7 również będą mogli liczyć na specjalne zniżki. Na takie informacje przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.