Microsoft prezentuje build Pre-Release Preview Windows 8 [Wideo]

Microsoft udostępnił nowy post, który opisuje nowe funkcje dotyczące bezpieczeństwa rodzinnego podczas przeglądania stron internetowych. Dzięki temu, że wraz z treścią pojawiło się wideo, możemy zobaczyć nie tylko wyglądu coraz bliższego ostatecznej wersji systemu Windows 8, ale także prezentację nowej funkcji w działaniu.

Sama zaprezentowana funkcja schodzi na dalszy plan wobec dyskusji, jaką wersję zaprezentowano w materiale wideo. Jest to build Consumer Preview, build Pre-Release Preview lub nawet Release Preview “we własnej osobie”. Microsoft nie informuje o numerze zaprezentowanej kompilacji, jednak można zauważyć kilka małych zmian, takich jak nową ikonę aplikacji Mail.

Wracając do “drugorzędnej kwestii”, jaką jest treść wideo, film zawiera prezentację funkcji bezpieczeństwa, które umożliwią monitorowanie czynności rodziny na komputerze. Podobno teraz rodzice będą mieli większe możliwości kontrolowania młodzieży w sieci – nie tylko tego, co dzieci przeglądają online, ale także jak długo siedzą przy komputerze. Czy “twoja stara” będzie mogła zobaczyć w Windows 8 historię przeglądanych stron?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *