Windows 8 w promocyjnej cenie już dostępny

Microsoft uruchomił program uaktualnienia systemu Windows dla użytkowników którzy zakupią nowy komputer przed premierą Windowsa 8. Akcja odbywa się pod hasłem “Kup komputer z systemem Windows 7 – otrzymasz system Windows 8 Pro w cenie 69,00 zł” i kierowana jest tylko do klientów indywidualnych. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak zamówić “ósemkę” w preferencyjnej cenie, zapraszamy do lektury.

Jak możemy dowiedzieć się na stronie z informacjami o programie, oferta jest przeznaczona tylko dla klientów indywidualnych (np. użytkowników domowych, studentów, entuzjastów). Z oferty nie mogą korzystać firmy, a kwalifikowany komputer to nowy komputer zakupiony w okresie promocji na którym preinstalowano jeden z następujących systemów: Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional lub Windows 7 Ultimate.

Warto zauważyć, że oferta dotyczy wszystkich wersji Windows 7 z wyjątkiem okrojonej edycji Starter Edition. Microsoft zaznacza również, że cena promocyjna dotyczy uaktualnienia jednego zakupionego kwalifikowanego komputera. Klient może skorzystać z maksymalnie pięciu ofert uaktualnienia.

W jakim okresie można skorzystać z promocji? Aby móc skorzystać z oferty, należy kupić kwalifikujący się komputer z systemem Windows 7 w okresie od 2 czerwca 2012 r. do 31 stycznia 2013 r. Ostatni dzień, w którym można zarejestrować się i zamówić uaktualnienie do systemu Windows 8, to 28 lutego 2013 r.

Osoby które kwalifikują się do programu mogą zarejestrować się na stronie Oferta uaktualnienia systemu Windows. Podczas rejestracji trzeba podać imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, markę i model komputera, dane sprzedawcy oraz datę zakupu. Microsoft może poprosić również o podanie klucza systemu Windows w celu weryfikacji.

Rejestracja Windows 8

Po dokonaniu rejestracji i zweryfikowaniu danych przez firmę Microsoft klienci otrzymają wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji. 26 października 2012 r. zarejestrowani klienci otrzymają wiadomość e-mail z kodem promocyjnym i instrukcjami dotyczącymi zakupu i pobrania oprogramowania. Kod promocyjny zostanie zrealizowany w trakcie składania zamówienia na uaktualnienie i umożliwi skorzystanie z ceny promocyjnej.

System Windows 8 Pro w cenie promocyjnej dostępny jest wyłącznie w wersji elektronicznej (do pobrania). Za dysk instalacyjny DVD producent żąda dodatkowej opłaty. Po pobraniu systemu Windows 8 klienci będą mogli wybrać opcję utworzenia własnego nośnika instalacyjnego (DVD lub USB).

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *