Windows 8 ZTE Tablet zapowiedziany?

27 września w San Francisco odbędzie się specjalna konferencja prasowa zorganizowana przez firmę Intel. Jej celem jest pokazanie wszystkich tabletów wspieranych przez Windows 8, które jednocześnie zaopatrzone są w procesory Intel. O ile nie została ogłoszona jeszcze dokładna lista producentów wspomnianych produktów, tak dziś wypłynęła informacja, że wśród nich pojawi się nowy Windows 8 Tablet ZTE.

Jak donosi serwis News.com, chiński ZTE został wymieniony wśród tych producentów komputerów, którzy będą uczestniczyć w konferencji prasowej. Chociaż firma nie potwierdziła jeszcze oficjalnie produkcję takiego tabletu, to jednak poniżej prezentujemy zdjęcie, będące świadomym wyciekiem ze strony jednego z przedstawicieli firmy. Na dzień dzisiejszy wiadomo także o obecności takich firm jak: Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo i Samsung, które swoje produkty potwierdziły na targach IFA 2012.

ZTE TABLET

Wiadomo, że większość zaprezentowanych urządzeń będzie działać na procesorze Intela, nazywanego Clover Trail. Wśród powyższych gości nie wykluczona będzie także obecność Microsoftu ze swoim tabletem Surface, jednak informacja ta nie została jeszcze potwierdzona.

Źródło: News.com, Foto: ZTE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.