Windows Live Essentials Wave 4 w wersji beta

Zgodnie z zapowiedziami, Microsoft udostępnił pakiet aplikacji domowych Windows Live Essentials Wave 4 w wersji beta.

W pakiecie Windows Live Essentials znajdziemy program do katalogowania zdjęć Photo Gallery, edytor wideo Movie Maker, klienta poczty elektronicznej Mail, narzędzie do synchronizacji danych Sync, edytor blogowy Writer, filtr rodzinny Family Safety i komunikator Messenger. Wszystkie aplikacje współpracują z usługami online Windows Live. Zestaw aplikacji domowych Microsoftu w wersji rozwojowej dostępny jest do pobrania ze strony projektu.

Niestety najnowsza wersja Windows Live Essentials nie jest przeznaczona dla użytkowników systemu Windows XP. Pakiet może być instalowany na 32 i 64-bitowych systemach Windows Vista SP2, Windows 7, Windows Server 2008 SP2 i Windows Server 2008 R2. Szczegóły dotyczące nowości w Wave 4 znaleźć można w artykule Przegląd nowości w Windows Live Essentials.

Źródło: Microsoft

2 thoughts on “Windows Live Essentials Wave 4 w wersji beta

  1. Krytyke zostaw dla siebie, że Tobie się nie podoba, bądź tez po prostu nie dorosłeś do używania tego pakietu, nikogo nie interesuje, rozumiem jakbyś powiedział, nie interesuje mnie to, czy tez nie podoba mi się to, ale krytyka typu babol to raczej jest nie na miejscu. Poza tym XP to stary system, który dawno powinien być wycofany z rynku, wraz z komputerami z tamtych lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *