Windows Phone 7.8 to nie tylko nowy ekran główny

Kiedy parę miesięcy temu Microsoft przedstawił światu pierwsze informacje na temat nadchodzącej wersji systemu Windows Phone, oznaczonej numerem 8, jedną z najbardziej kontrowersyjnych decyzji była ta, dotycząca urządzeń dostępnych aktualnie na rynku. Okazało się bowiem, że nie otrzymają one aktualizacji do najnowszej wersji systemu, a jedynie wydanie 7.8. Początkowo Microsoft twierdził, że będzie ono wprowadzać wyłącznie nowy ekran główny. Okazuje się, że jednak nie tylko.

Dzisiaj na konferencji Tech Ed w Nowej Zelandii, przedstawiciele Microsoftu poinformowali, że Windows Phone 7.8, oprócz nowego ekranu głównego, wprowadzi również kilka dodatkowych nowości. Więcej informacji jednak nie zdradzono. Żadna z przewidywanych opcji nie została w żaden sposób ujawniona.

To jednak dobra informacja dla wszystkich tych osób, które posiadają już telefony dedykowane systemowi Windows Phone. Możliwe, że Microsoft ugiął się nieco pod presją negatywnych opinii wyrażanych po ogłoszeniu braku wsparcia dla starszych smartfonów.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *