Windows Phone coraz popularniejszy wśród deweloperów

W tym tygodniu w sklepie z mobilnymi aplikacjami dla najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu – Windows Phone 7, przekroczona została liczba 80 tysięcy dostępnych programów. Porównując comiesięczne wyniki Windows Phone Marketplace, nietrudno zauważyć, że mobilny system Microsoftu cieszy się coraz większą popularnością. Teraz mamy na to dodatkowe potwierdzenie.

W newsletterze wysłanym do deweloperów aplikacji dla Windows Phone 7, firma poinformowała, że mogą nastąpić opóźnienia w datach publikacji nadsyłanych programów. Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że Microsoft zwyczajnie nie jest sobie w stanie poradzić z tak dużą liczbą zgłoszeń. W sumie codziennie deweloperzy nadsyłają do firmy ponad 300 nowych aplikacji. Do tej liczby należy dodać kolejne 400, które są aktualizowane.

Microsoft ostrzega, że czas oczekiwania na zatwierdzenie aplikacji może przekraczać zakładane 72 godziny i wydłużać się wraz z dalszym wzrostem zainteresowania. To dla firmy z Redmond chwila do świętowania, ale jednocześnie najlepszy moment na… zatrudnienie kolejnych pracowników.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *