Wyciekły szczegóły na temat aktualizacji Windows Phone 7.8

Na oficjalne informacje w sprawie funkcji wprowadzanych w ramach aktualizacji systemu Windows Phone 7.8 musimy jeszcze poczekać. Tym razem wieści na ten temat pojawiły się szybciej na stronie internetowej Nokii, ścisłego partnera korporacji z Redmond. Windows Phone 8 zostanie wydany się w październiku, jednak telefony, które działają z systemem Windows Phone 7 nie będą mogły otrzymać aktualizacji do nowego systemu. Zamiast tego, ich użytkownicy będą musieli się zadowolić aktualizacją do wersji 7.8.

Do tej pory wiadomo było jedynie, iż Windows Phone 7.8 przyniesie nowe opcje zarządzania “płytkami” na ekranie głównym. Będzie można zmieniać ich rozmiary, dzięki czemu więcej “treści” zmieści się na ekranie.

Zgodnie z treścią dokumentu, użytkownicy Windows Phone 7 mogą się spodziewać z ramach aktualizacji ulepszeń aplikacji aparatu fotograficznego. Dzięki nim, będzie można dokonać wyboru najlepszej klatki spośród zdjęć wykonanych za jednym naciśnięciem “spustu”, wykonać zdjęcia panoramiczne, zdjęcia w akcji oraz skorzystać z opcji samowyzwalacza. WP 7.8 umożliwi także utworzenie własnego hot spotu pozwalając na udostępnianie połączenia internetowego innym urządzeniom,

Wygląda na to, że obecnych użytkowników Windows Phone ominą takie funkcje jak NFC, aktualizacje over-the-air, technologia wykorzystująca możliwości wielordzeniowych procesorów oraz nowości przeglądarki IE 10. To wszystko pojawi się za to w systemie Windows Phone 8.

Źródło: TechRadar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *