Wyciekły zrzuty ze Skype’a dla interfejsu Modern

Coraz więcej deweloperów decyduje się na stworzenie specjalnych wersji swoich aplikacji, dedykowanych interfejsowi Modern w nadchodzącej wersji systemu operacyjnego Microsoft Windows. Oprócz popularnych przeglądarek na Modern zobaczymy również popularny komunikator VoIP – Skype’a, co nie powinno raczej nikogo dziwić, bowiem od jakiegoś czasu jest on w rękach Microsoftu.

Prace nad specjalną wersją Skype’a nie były do tej pory w żaden sposób potwierdzone. Teraz jednak uległo to zmianie, bowiem serwis Neowin dotarł do zrzutu ekranowego przedstawiającego nowe wydanie aplikacji. W swoim designie niewiele różni się ona od innych programów na Modern UI – jest dostosowana do współpracy z urządzeniami dotykowymi i niemal w całości oparta na kafelkach, które Microsoft stara się promować w swoich najnowszych systemach desktopowych i mobilnych.

W chwili obecnej nie ma żadnych konkretnych informacji na temat przewidywanej daty premiery programu, jednak możemy domniemywać, że Microsoft będzie chciał ją wypuścić równolegle ze sklepową premierą Windowsa 8, która będzie mieć miejsce pod koniec października.

skype modern

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *