Wydano aktualizacje dla aplikacji w Windows 8

Oficjalna premiera najnowszej wersji systemu operacyjnego Microsoft Windows 8 już za trzy tygodnie. Dokładnie 26 października końcowe wydanie rewolucyjnego Windowa trafi w ręce użytkowników na całym świecie. Oznacza to, że w chwili obecnej Microsoft dokonuje ostatnich szlifów swojego nowego produktu i wypuszcza dla niego odpowiednie… łatki.

Końcowa wersja Windowsa 8 została skompilowana spory czas temu. Na oficjalnym blogu Microsoftu pojawił się wpis, w którym przedstawiciele firmy zapowiadają wypuszczenie w najbliższych tygodniach łatek dla aplikacji wbudowanych w nową wersję systemu. Nowe funkcje i poprawki stabilności trafią do niemal wszystkich programów zainstalowanych domyślnie w interfejsie Modern.

Aplikacja wyszukiwarki Bing już doczekała się stosownej łatki. Kolejne otrzymają je w ciągu nadchodzących trzech tygodni, w taki sposób, by użytkownicy otrzymali jak najbardziej pełną wersję produktu.

Aby zaktualizować aplikacje przygotowane z myślą o interfejsie Modern, użytkownicy muszą udać się do Windows Store i kliknąć na odpowiednie powiadomienie.

Źródło: CNET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *