Wydano Skype’a 6.2 dla Windows i Mac

Najpopularniejszy komunikator VoIP – Skype, doczekał się właśnie wydania kolejnej wersji, oznaczonej jako 6.2, która niweluje niektóre z zauważonych błędów. Ponadto wprowadza funkcję wirtualnych prezentów oraz zupełnie nowy skrót klawiaturowy.

O nowych wersjach Skype’a informujemy skrupulatnie, bowiem aplikacje o takim charakterze mogą czasem zawierać luki bezpieczeństwa – stąd posiadanie na komputerze jak najbardziej aktualnej wersji jest sprawą niezwykle istotną.

Skype 6.2 dla Windows charakteryzuje się przebudowanym paskiem narzędziowym, który od teraz pozwala użytkownikom na wykonywanie większości najbardziej popularnych czynności – takich jak dodawanie kontaktów, dzwonienie na numery stacjonarne czy tworzenie grup. Nowa wersja aplikacji pozwala również na przekazywanie środków na konta innych użytkowników, na przykład w ramach prezentu urodzinowego. Pojawił się również skrót klawiaturowy Ctrl+Enter, który odpowiedzialny jest za natychmiastowe wysyłanie wiadomości.

Z kolei w Skypie 6.2 dla komputerów Mac zniwelowano kilka błędów, odpowiedzialnych między innymi za problemy z logowaniem się przy pomocy Facebooka. Oprócz tego w aplikacji również zaimplementowano funkcję dawania prezentów.

Pobierz: Skype 6.2 dla Windows.

Źródło: INSTALKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *