Wygasają poglądowe wersje Office 2013

Tradycyjnie już, Microsoft przed wydaniem najnowszej wersji pakietu Office (2013) udostępnił jej wersje poglądowe użytkownikom. Wprawdzie nie są one pozbawione wad, ale stanowią dla wielu osób świetny sposób na sprawdzenie nowego pakietu przez dłuższy okres czasu. Kolejnym minusem jest fakt, że ich klucze licencyjne wygasają.

Microsoft Office 2013 w wersji Preview, po 30 – 60 dniach od jego pojawienia się w sklepach, działał będzie wyłącznie w trybie tylko do odczytu. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli przeglądać swoje dokumenty, jednak żadne dokonane w nich zmiany nie będą mogły być zapisane.

Interwał czasowy pełnej funkcjonalności wersji poglądowych zależy od daty, w której aplikacja została pobrana przez danego użytkownika.

Jeżeli korzystacie z Office’a 2013 Preview (co raczej nie jest zalecane), lepiej pomyślcie o jego zamianie na wersję RTM.

Źródło: Neowin

1 thoughts on “Wygasają poglądowe wersje Office 2013

  1. Wygasa i zgaśnie. Rok temu zrobiłem papa dla MSO i dopóki nie wprowadzą normalnych cen nie mam zamiaru do niego wracać, a im dłużej nie będę używam tym mniejszą ochotę będę miał do powrotu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *