Xbox 360 Tournaments: graj i wygrywaj prawdziwe pieniądze!

Nowa generacja konsol coraz bliżej, a obietnice Microsoftu i Sony o nagradzaniu za postępy w grach stanęły w miejscu. Początkowo za zdobyte Osiągnięcia lub Trofea gracze mieli dostawać bonusy w postaci darmowych gier ze sklepu lub obniżki na wybrane tytuły. W końcu Microsoft postanowił coś z tym zrobić, wypuszczając aplikację o nazwie Xbox 360 Tournaments, dzięki której w końcu długie treningi w nasze ulubione tytuły mogą się opłacić. Będzie o co walczyć, bowiem w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze.

Microsoft przy współpracy z Virgin Games stworzył aplikację Xbox 360 Tournaments, która dostępna jest dla użytkowników Xbox Live Gold. Dzięki niej każdy będzie mógł przystąpić do specjalnych, sponsorowanych turniejów online, zaś na zwycięzcę czekać będą pieniądze. Na początek należy zarejestrować się na oficjalnej stronie Virgin Gaming, a następnie możliwe będzie pobranie aplikacji. Na początek będzie można uczestniczyć w turniejach znanych serii gier od Electronic Arts (Fifa 13, NHL 13, NFL 13). Pierwszy turniej rozpocznie się już jutro, zaś główną nagrodą będzie 100 tys. USD.

Na dzień dzisiejszy z aplikacji korzystać mogą mieszkańcy USA, Kanady i Wielkiej Brytanii. Niebawem dostęp do aplikacji otrzymają kolejne państwa. Poszerzy się również ilość gier, w które będzie można wygrać pieniądze. Pozostaje tylko czekać na pojawienie się aplikacji w naszym kraju.

Źródło: Venturebeat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *