Xbox 720 będzie drogą zabawką

Branżowa wróżka – Paul Thurrot, ponownie zabrała głos w sprawie niezapowiedzianej konsoli Xbox 720. Tym razem jego spostrzeżenia dotyczą ceny Durango w momencie premiery. Według jego słów next-genowa platforma Microsoftu nie będzie należeć do najtańszych.

Paul Thurrot znany jest z tego, że jego przepowiednie okazują się niebywale trafne. Już kilka razy udowodnił, że ma dojście do solidnych źródeł informacji, dlatego i tym razem warto poświęcić mu trochę uwagi. Na podstawie specyfikacji, które wyciekły do internetu, stwierdza, że konsola Xbox 720 będzie kosztować około 500 dolarów, co w przeliczeniu na nadwiślańskie złotówki daje sumę około 1600 złotych. Trzeba przyznać, że cena zaporowa.

Dodatkowo potwierdza on rewelacje, jakoby Durango wymagał stałego połączenia z internetem. Nie wiadomo jednak do końca, jak będzie to wyglądać w praktyce. Microsoft po sporej fali krytyki zapewne dokładnie przemyśli to rozwiązanie, aby nie utracić potencjalnych klientów.

Xbox 720 ma zostać zaprezentowany w maju. Wtedy też poznamy szczegółową specyfikację urządzenia, jak i jego wygląd. Do tego czasu musimy opierać się na niepotwierdzonych informacjach.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *