Xbox Game Pass – startuje aplikacja mobilna!

xbox game pass

Nie tak dawno odbyła się specjalna impreza w Mexico City, która została w pełni poświęcona konsoli amerykańskiej firmy z Redmond. Na graczy czeka jedna, ważna nowość, która pozwoli im skorzystać z oferty również na urządzeniach mobilnych. Mowa tu konkretniej o znanym i lubianym Xbox Game Pass, który w cenie miesięcznego abonamentu daje dostęp do wybranych produkcji z katalogu – na ten moment gracze mogą wybierać spośród niemalże 100 dostępnych pozycji.

Xbox Game Pass zadebiutowało w postaci aplikacji mobilnej przeznaczonej na Androida oraz iOS. Co znalazło się w środku? Nie za wiele – propozycja Microsoftu obejmuje możliwy do przeglądania agregator ofert, dzięki czemu użytkownicy będą mogli szybciej i sprawniej przeglądać „w drodze”, co otrzymają oni w cenie 40 złotych abonamentu miesięcznie. Największym plusem w nowej aplikacji amerykańskiego producenta jest fakt, iż z jej poziomu można także inicjować pobieranie danej gry na konsolę znajdującą się w mieszkaniu lub innym miejscu. Do skorzystania z Xbox Game Pass na smartfonach wystarczy jedynie posiadać aktywne konto Microsoft.

Od 15 lutego 2019 roku, w ramach Xbox Game Pass będzie można zagrać w Crackdown 3 – do końca 30 listopada można w ramach abonamentu zagrać w pierwszą część wspomnianej gry. Ta oferta dotyczy wszystkich posiadaczy konsoli Xbox One.

To jeszcze nie koniec. Do abonamentu Microsoftu dołącza bowiem PUBG, 16 listopada do Xbox Game Pass trafi Thief of Thieves, a od 22 listopada będzie można zagrać w takie tytuły, jak Agents of Mayhem, MXGP3 czy Thomas Was Alone. Grudniowe wydanie abonamentu Game Pass będzie równie ciekawe.

A teraz pora na najlepsze: w związku z premierą Xbox Game Pass na urządzeniach mobilnych. Microsoft przygotował specjalną promocję dla nowych użytkowników. Jeśli zdecydujecie się założyć konto do 3 stycznia tego roku, będziecie mogli skorzystać z abonamentu za symboliczną złotówkę. Po miesiącu z oferty będzie można oczywiście zrezygnować i nie płacić za dalszy okres korzystania z oferty. Aplikację w wersji na Androida, pobierzecie klikając w poniższy odnośnik.

Pobierz: Xbox Game Pass

Źródło: Microsoft, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *