Xbox One z lepszą sprzedażą od PlayStation 4

xbox vs ps4

Od momentu premiery obecnej generacji konsol minęło już sporo czasu. Przez większość miesięcy to produkt Sony mógł się pochwalić lepszą sprzedażą. Właśnie coś się w tej materii zmieniło.

W sierpniu konsola Xbox One sprzedawała się lepiej, niż PlayStation 4. To efekt wydania Xbox One S. Na niektórych rynkach dostępny jest model 2 TB. Wersja slim obsługuje ponadto tryb HDR i umożliwia odtwarzanie filmów w rozdzielczości 4K, nawet z płyt Blu-ray, czego nie można powiedzieć o zaprezentowanym w ubiegłym tygodniu PlayStation 4 Pro.

Premiera nowej wersji konsoli sprawiła, że więcej osób zwróciło uwagę na Xbox One. Dzięki temu już drugi miesiąc z rzędu produkt Microsoftu sprzedaje się lepiej, niż Sony. Warto jednak nadmienić, że dane dotyczą amerykańskiego rynku.

Microsoft niestety nie pochwalił się, ile urządzeń udało się w ubiegłym miesiącu sprzedać. Wiemy jedynie, że było ich więcej, niż w przypadku PlayStation 4.

Najbliższe miesiące mogą jednak przynieść zmiany. Na rynku zadebiutuje bowiem zarówno PlayStation 4 Slim, jak i usprawnione PlayStation 4 Pro. To powinno wzbudzić większe zainteresowanie produktami Sony.

Źródło: INSTALKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *