Xbox One Tom Clancy’s The Division z dyskiem twardym 1TB

W ofercie Microsoftu znajdziemy zestawy Xbox One z różnymi grami, między innymi Call of Duty: Advanced Warfare, Forza Motorsport 6, FIFA 16, Gears of War: Ultimate Edition, Wiedźmin: Dziki Gon czy Assassin’s Creed Unity. Teraz do tego grona dołącza Tom Clancy’s The Division, gra z gatunku Open World RPG.

W grze Tom Clancy’s The Division Nowy Jork pada ofiarą pandemii, z którą władze miasta nie mogą sobie poradzić. W ciągu zaledwie kilku dni bez dostaw żywności i wody społeczeństwo popada w chaos. Nadchodzi czas, aby aktywować oddział złożony z tajnych agentów – tylko oni mogą zaprowadzić porządek. Agenci, którzy wiodą pozornie zwyczajne życie, są szkoleni specjalnie, aby – kiedy już wszystko zawiedzie – działać samodzielnie i bez rozkazów. Walcząc przeciwko upadkowi społeczeństwa, bohaterowie sami zostaną wplątani w spisek i zmuszeni do walki nie tylko z efektami stworzonego przez człowieka wirusa, lecz także z rosnącym zagrożeniem, które się za nim kryje.

Xbox-One-Tom-Clancy's Division

Zestaw oferowany jest przez oficjalnych partnerów handlowych Xbox w orientacyjnej cenie detalicznej 1699 zł, i będzie dostępny w sprzedaży od 1 marca 2016.

Źródło: Microsoft via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *