Zimno, zimniej, czyli lodowa paczka tapet 4K od Microsoftu

Microsoft Ice Crystals Premium

Z czym kojarzy Wam się zima? Zapewne ze śniegiem oraz niepowtarzalnym świątecznym klimatem. O ile na ten drugi element mamy wpływ, to niestety nie jesteśmy w stanie zmusić natury, by nagle obdarzyła Polskę obfitymi opadami białego puchu czy minusową temperaturą. Te braki można sobie w małym stopni wypełnić “prezentem” od Microsoftu.

Gigant z Moutain View postanowił bowiem wydać specjalny motyw Ice Crystals Premium dla systemu Windows 10. Za tą nazwą kryje się pakiet 15 tapet w 4K, do których można uzyskać dostęp zupełnie za darmo. Wystarczy pobrać motyw ze sklepu Microsoft Store. Jeśli jesteś użytkownikiem obsługiwanej wersji „dziesiątki”, to naprawdę warto.

Motyw Ice Crystals PREMIUM

Oczywiście nie ma ideałów, więc nie myślcie sobie, że po instalacji Ice Crystals Premium Wasze oprogramowanie nabierze iście lodowych barw. To będzie już trzeba zmienić ręcznie, bowiem motyw obejmuje jedynie kilkanaście tapet, nic więcej. Nie do końca zrozumiałe jest dlaczego Microsoft określił ten zestaw grafik mianem “premium”.

Po pobraniu motywu należy przejść do ustawień Windowsa 10, wybrać sekcję “Personalizacja”, a następnie “Motywy”. Tam wystarczy kliknąć w “Ice Crystals Premium” i gotowe.

Źródło: Microsoft, Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *