Znamy szczegóły na temat Windows Phone Tango?

W Internecie pojawiły się zrzuty ekranowe, prezentujące nową wersję systemu operacyjnego Windows Phone, oznaczoną jako Tango. Możemy dzięki nim dowiedzieć się kilku nowych szczegółów na temat nadchodzącej aktualizacji mobilnego systemu Microsoftu.

Zrzuty ekranowe opublikowane zostały na rosyjskiej stronie wp7forum. Wynika z nich, że w Windows Phone Tango pojawi się możliwość wysyłania plików audio i wideo poprzez wiadomości MMS. Zauważono na nich również obecność wbudowanej aplikacji przeznaczonej do nagrywania dźwięku. Funkcja ta spodoba się wielu użytkownikom, bowiem brak dyktafonu często wymieniany był jako jeden z minusów systemu Microsoftu. Ze zrzutów wywnioskować można także obecność funkcji kopiowania kontaktów na kartę SIM telefonu.

Według przewidywań, pierwszym telefonem działającym pod kontrolą Windows Phone Tango będzie Nokia Lumia 610, która zadebiutować ma na targach MWC w Barcelonie. Wszystko wskazuje na to, że system zostanie dostosowanych do low-endowych (a tym samym – tańszych) modeli telefonów.

Źródło: TechRadar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.