Zobacz Windows 7 Home Premium (build 7036)

Dokładnie tydzień temu opublikowaliśmy informacje na temat wycieku screenshotów z Windows 7 Enterprise Build 7032. Nie trzeba było długo czekać na kolejne… tym razem do sieci wyciekły zrzuty ekranowe z Windows 7 Home Premium build 7036. Pochodzą one z niemieckojęzycznej wersji systemu.

Wersja ta została udostępniona uczestnikom technicznego programu Beta. Co ciekawe na jednym ze zrzutów widnieje oznaczenie RC (Release Candidate). Może oznaczać to, że koncern z Redmond szykuje się do opublikowania wersji kandydującej. Wciąż jednak nie jest znana dokładna data premiery Windows 7 RC. Opublikowane screeny pochodzą z serwisu PCBeta.com.

[Aktualizacja] 2009-02-20, 16:03
Ze względu na najnowsze doniesienia dotyczące poszczególnych kompilacji prawdziwość poniżej zamieszczonych zrzutów jest mało prawdopodobna.

windows-7-home-premium-build-7036_01

Home Premium build 7036, Źródło: PCBeta.com


windows-7-home-premium-build-7036_02

Home Premium build 7036, Źródło: PCBeta.com


windows-7-home-premium-build-7036_03

Home Premium build 7036, Źródło: PCBeta.com


windows-7-home-premium-build-7036_04

Home Premium build 7036, Źródło: PCBeta.com


windows-7-home-premium-build-7036_05

Home Premium build 7036, Źródło: PCBeta.com

16 thoughts on “Zobacz Windows 7 Home Premium (build 7036)

  1. z jakiej stronki muglbym sciagnac windowsa 7 ile on wykrywa pamieci ram mam jakas wersje u siebie w kompie ale wykrywa mi tyle pamieci co w xp dlaczego dzieki za odpowiec

  2. Wersję niemiecką oficjalnej bety można było pobrać normalnie z microsoftu, ale te screeny, rzeczywiście trochę dziwne, i powrót do starych kolorów ??

  3. Fake totalny. Napis Build 7036 na każdym screenie znajduje się w innej pozycji, strona microsoftu też wydaje się być lekko podmieniona. Także ogólnie jest to fake. Jeszcze przegrzebię internet, może znajdę jakiś W7 7036 na torrentach.

  4. chyba nikt się na to nie nabrał, że M$ przygotowuję się już do wersji RC. Ludzie Windows zapowiadany jest na rok 2010 więc to mówi samo przez siebie..

  5. Co za ściema! Przyjrzyjcie się screenowi trzeciemu zawartemu na tej stronie, bo tam wszystko jest ujęte razem. Po pierwsze: spójrzcie na ikonę Windows Media Player znajdującą się na pasku zadań… w wersji 7022 została zmieniona a teraz powróciła do pierwotnej postaci? Tak samo z błękitnym paskiem w oknie właściwości systemu po lewej stronie. Przyjrzyjcie się również napisom np. “Home Premium” lub “Build 7036” – pisane są inną czcionką niż pozostały tekst – dokładniej chodzi tu o domyślną czcionkę z pakietu Office 2007 – Calibri i są nierówno wklejone do fotomontarzu :P. A co z pozostałym tekstem no i całą niemiecką wersją systemu? Są przecież takie programy jak ResHacker, w których możemy zmieniać dowolnie etykiety tekstowe programów.

  6. Według mnie to jakaś ściema z tym wydaniem RC. Kiedy ostatnio korzystałem z funkcji pozyskania numeru seryjnego czcionka w wierszu Windows 7… była taka sama, a tutaj Windows 7 jest jednym rodzajem napisane, a dalej chyba czymś podobnym do Segoe UI. Według mnie to zwykły fotomontaż, w dodatku dość nieudany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *