Windows 7 Build 7032 – wyciekły screenshoty

Microsoft zakończył właśnie oficjalnie otwarty program beta Windows 7, a tymczasem do sieci wyciekł kolejny build. Serwis WinFuture.de opublikował galerię screenów z Windows 7 Build 7032. Kompilacja oznaczona jako 7032.0.winmain.090129-1812 datowana jest na 29 stycznia 2009 roku. Niemiecki portal opublikował zdjęcia z edycji biznesowej Windows 7 Enterprise. Według wstępnych ustaleń system wzbogacony został o dwie nowe tapety oraz sześć motywów. Ponadto kompilację wyposażono w odświeżoną wersję Internet Explorera 8 RC.

Warto przypomnieć, że od jakiegoś czasu po sieci krąży również Build 7022. Edycja ta zawiera szereg zmian z zakresu wydajności i stabilności. Programiści z Redmond dodali funkcję Instant Search do Menu Start i usprawnili interfejs Windows Media Player. Pojawiły się również zmiany w Panelu Sterowania – pojawiła się możliwość modyfikacji wielkości ikon oraz dodano widok Category. Z mniej istotnych nowości warto wymienić trzy nowe utwory muzyczne oraz jeden materiał wideo.

Microsoft nie zamierza wydawać już publicznie wersji testowych zatem oficjalny dostęp do obydwu buildów nie jest możliwy. Kolejne oficjalne wydanie planowane jest na kwiecień 2009 i będzie to wersja Release Candidate. Poniżej prezentujemy kilka screenów z Windows 7 Build 7032, pełna galeria dostępna jest na stronie WinFuture.de.

windows-7-build-70321234285537

Windows 7 Build 7032, Źródło: WinFuture.de

 

windows-7-build-70321234289801

Windows 7 Build 7032, Źródło: WinFuture.de

Źródło: WinFuture.de

18 thoughts on “Windows 7 Build 7032 – wyciekły screenshoty

  1. Dla mnie ważna jest funkcjonalność, wygląd i jakies graficzne bajery nie przysłonią funkcjonalności, tak jak było to w viscie… Mam wielką nadzieję, że 7 dorówna wkoncu oczekiwaniom użytkowników.

  2. pasek bedzie nadal jak na screenach ale da sie ustawic ze bedzie widac napisy okien w pasku o ile o to Ci chodzi to klikasz prawym na pasek, proporties , taskbar, taskbar buttons: never combine )

  3. Mam głęboką nadzieję że w finalnej wersji będzie można ustawić sobie stare, dobre menu start. Te nowe trochę mi nie pasuje, co do reszty to jest nawet spoko. Niestety długo sobie nie po testowałem, bo system całkowicie padł przy próbie zainstalowania karty
    dźwiękowej asus xonar :/

  4. Oj niepotrzebnie się “pionner” irytuje, bo przycisk funkcyjny w Starcie można bardzo łatwo zmienić (zostało to ułatwione w stosunku do Visty) we właściwościach Startu.

  5. i powiem że spieprz…i bo lepiej mieć wyłącznik w menu start zamiast hibernacji, w Viście przecież każdy kto umiał, zamieniał hibernacją na wyłączanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *