Forza Street dostępna za darmo na PC!

Forza Street

Forza to jedna z ciekawszych serii gier wyścigowych. Mamy tutaj podział na symulacyjny Motorsport oraz arcade’owy Horizon. W którą jednak stronę pójdzie najnowsza, darmowa odsłona przeznaczona na PC i urządzenia mobilne? Posiadacze sprzętów z Windowsem 10 mogą przekonać się już teraz, gracze z iOS i Androida, muszą niestety trochę poczekać.

Forza Street przenosi nas do szalonego świata ulicznych wyścigów w Miami. Już na samym początku gra oferuje nam możliwość wyboru wydarzenia i swobodnej zabawy na amerykańskich ulicach, gdzie zdobędziemy kolejne pojazdy i wygramy kolejne, prestiżowe wyścigi.

Gra została przygotowana przez studio Turn 10 Studios, które wdrożyło w tytule nowe, usprawnione metody sterowania, przygotowane również z myślą o ekranach dotykowych urządzeń mobilnych. Sprawia to, że jazda jest prosta, intuicyjna i potrafi przynieść sporo frajdy.

Gra dostępna jest zupełnie za darmo na systemie Windows 10, oferować ma jednak system mikropłatności. Pobrać ją można np. tutaj.

Pełna, działająca mobilna wersja ma ukazać się na rynku jeszcze w rym roku. Ambitny Microsoft chce zrobić z Forzy kolejną markę, która będzie coś znaczyć na wyścigowym rynku gier mobilnych i bez problemu rzuci rękawicę tytułom takim jak Real Racing czy Asphalt.

Źródło: Xbox

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *