Koniec dostępności Windows 7 RC

Windows 7 RC

Dziś, 20 sierpnia 2009 Microsoft zakończy udostępnianie systemu Windows 7 Release Candidate. Najnowszy Windows w wersji RC dostępny jest za darmo dla każdego od początku maja.

Microsoft zamierzał już wcześniej zamknąć stronę pobierania Windows 7 jednak czas został przedłużony o kilka dni. Od dziś nie będzie już możliwości ściągnięcia obrazu systemu z oficjalnych mirrorów. Co ważne użytkownicy którzy wcześniej pobrali obraz ISO będą mogli wciąż generować klucze produktu. Windows 7 Release Candidate będzie aktywny do 1 czerwca 2010. Nieco wcześniej (od marca 2010) pojawią się uciążliwe ograniczenia w postaci resetu maszyny co 2 godziny. Osoby które będą chciały nadal korzystać z Windows 7 będą musiały skorzystać z finalnej edycji produktu.

Póki co strona pobierana jest jeszcze aktywna dlatego wszystkich zainteresowanych dosyłamy pod ten adres.

5 thoughts on “Koniec dostępności Windows 7 RC

  1. Ja jestem rozaczarowany tylko nazwą tego servicepacka 2 do Visty… bo inaczej tego nazwać nie można… ale rozumiem, że to przez złą sławę jaką okryła się Vista… tylko dlaczego Ci co kupili vistę mają płacić za servicepack? a w ogóle jakby policzyć różnice miedzy Vistą a Windowsem 7, a w drugiej kolumnie policzyć różnice miedzy Windowsem XP a SP2 do XP to zdecydowanie SP2 wniósł więcej do XP, niż W7 do Visty 🙂 ja bardzo cienię sobie systemy operacyjne MS, ale tym razem uważam to za conajmniej naruszenie…

  2. Jestem rozczarowany sposobem przypominania o zakupie systemu. Restart co dwie godziny to przeszkoda,która uniemożliwi normalne korzystanie z komputera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *