Promocja – kupujesz Surface Pro 4, dostajesz dodatkowo Xbox One S

Surface pro 4

Promocja na podstawową konfigurację Surface Pro 4 powoli dobiega końca. W niższej cenie sprzęt można zakupić do 6 grudnia, oszczędzając nawet 1750 złotych. Teraz przyszedł czas na mocniejsze edycje.

Microsoft poinformował o promocji obejmującej wyższe konfiguracje Surface Pro 4 (od Intel Core i5 i dysku SSD 256 GB w górę). Przy zakupie w sklepach partnerskich otrzymamy szereg wartościowych bonusów.

W przypadku zakupu w sklepie X-KOM otrzymamy słuchawki Bose QuietComfort 25 Acoustic Noise Cancelling. Ich regularna cena to 1399 złotych. RTV Euro AGD dodaje natomiast monitor Samsung C27F591FDU Curved za 1 zł (regularna cena to 1299 zł).

W sklepach Media Markt oraz Saturn do zakupu dodawana jest konsola Xbox One w zestawie z grą. W przypadku Komputronika na kupujących czeka kamera GoPro HERO5 Session za 1 zł, której wartość wynosi 1449 zł.

Promocja obowiązuje też w sklepie Microsoftu. W tym przypadku do Surface Pro 4 dodawana jest czarna klawiatura Type Cover oraz konsola Xbox One S z grą FIFA 17. W przypadku zakupu jednej z dwóch najwyższych konfiguracji otrzymamy dodatkowe 100 zł zniżki na kolejne zakupy.

Promocja potrwa do 18 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: Microsoft via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *